Wrak Race Cup Rudna Mala 2014


W zeszłą niedzielę tj. 12.10.2014 roku w Rudnej Małej miała miejsce I edycja Wrak Race organizowana przez Podkarpacką Ligę Wrakową. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć :)
Zapraszam na krótką fotorelację.

Zacznijmy od plusów: 

Pogoda :) w prawdzie organizatorzy nie mieli na nią wpływu (chyba że o czymś nie wiem ;) ale mimo to była w porządku, nie było za gorącą  ani za zimno, deszcz też nie padał, więc było w sam raz.

Widowiskowość. To też duży plus imprezy zapewniony przez swego rodzaju nieprzewidywalność, bo przecież nigdy nie wiadomo kto kogo zepchnie z toru, lub komu pierwszemu padnie wrak.

Teraz mniej przyjemnie bo przejdę do minusów:

Nagłośnienie: było słabe, a przez chwilę miałem wrażenie wcale go nie ma. 
Ledwo można było usłyszeć to co mówił komentator. Niech to będzie wskazówką na przyszłość.
Rozmawiając ze znajomymi usłyszałem, że organizatorzy mogli zadbać o jakieś dodatkowe atrakcje dla dzieci, bo ich w sumie sporo było na tej imprezie.
Innym dłużyły się przerwy, ale ja podejrzewam, że po porostu tyle musiały trwać. Np. po to żeby zawodnicy ochłonęli po sowim przejeździe :)
Z punktu widzenia uczestnika kwestia parkingu również nie była najmocniejszą stroną wydarzenia, krótko mówiąc brakowało miejsca.

Kilka słów o przebiegu zawodów.


Zawodnicy byli podzieleni na 3 grupy po 4 zawodników. Samochody biorące udział to m. in. Polonezy Atu i Caro, Volkswagen Golf II, Fiat Uno, Opel Astra, Toyota Corolla .
Zwycięzcy z każdej grupy przechodzili do dalszego etapu rozgrywek.
Dodatkowo mieliśmy okazję zobaczyć zmagania quadów na tym torze.

Podsumowując imprezę uważam za udaną, mimo tych kilku minusów, które wymieniłem wcześniej. A jakie jest wasze zdanie o imprezie? Zapraszam do wypowiadania się w komentarzach.

A na koniec kilka zdjęć :)