Przeżyjmy to jeszcze raz


Jak już kiedyś mówiłem: 'Jeśli coś było dobre, to warto do tego wracać'.
Oczywiście mówię o warsztatach I blog Rze #1. Zapraszam na krótką relację.

Jako organizatorzy zjawiliśmy się godzinę wcześniej, żeby przygotować lokal, ustawić stoliki itp. Spotkało nas miłe zaskoczenie: dziewczyny z Hola Lola ustawiły stoliki wcześniej. Chwała im za to. Mogliśmy skupić się na ustalaniu szczegółów, technikach relaksacyjnych żeby się nie denerwować i oznaczaniu miejsca. :-)Chwilę później zaczęli przychodzić pierwsi goście i znajomi. Zaczęli nam dodawać otuchy, więc stres odszedł w niepamięć.

Odnośnie przebiegu spotkania: Moim zdaniem Arek wykonał świetną robotę. Nie poprowadził zwykłego wykładu, ponieważ wiąże się to z ryzykiem, że ktoś... zaśnie. Zrobił natomiast swego rodzaju warsztaty w skład których wchodziło kilka ćwiczeń. W czasie tych ćwiczeń każdy mógł się wykazać aktywnością umysłową, fizyczną też, bo w jednym z zadań trzeba było podejść do kilku osób i z nimi porozmawiać.
Jeśli chodzi o frekwencję było jakieś 20-25 osób. Wszyscy samą swoją obecnością oraz pozytywnymi komentarzami dodali nam jeszcze więcej zapału i energii do dalszego działania, i rozwijania społeczności I blog Rzeszów.
Zdjęcia z pierwszego spotkania o raz informacje o kolejnych już wkrótce na fb :)

Jeśli byłeś na naszym spotkaniu podziel się w komentarzu swoimi wrażeniami. Pamiętaj każda wypowiedź jest ważna. :)