VII Motocyklowe Topienie Marzanny na PodpromiuSzanowni!

Zapraszam Was na krótką relację, wspomnienie pierwszego otwarcia sezonu motocyklowego, który odwiedziłem własnym jednośladem.
Impreza nosiła nazwę VII Motocyklowe Topienie Marzanny na Podpromiu i była zorganizowana przez  Rzeszowska Grupa Motocyklowa i Forum Podkarpackich Motocyklistów - www.podkarpackie2oo.pl.Na zlot pojechałem ze znajomymi: Gabryśką, Martyną, Patrycją i Dominikiem. I tak oto w pięcioro pomknęliśmy na trzech motocykalch (jako jedny nie miałem plecaka :D)
Kiedy dotarliśmy na parking okazało się, że jest już mnóstwo motocykli, na szczęście osoby odpowiedzialne za organizację sprawnie pokierowały nas w część parkingu gdzie było miejsce, więc uniknęliśmy krążenia po placu i wciskaniu się na siłę.

Motocykle zaparkowane, kaski zdjęte, można iść oglądać pozostałe jednoślady. Przyznam szczerze, że było co oglądać. Znalazły się zarówno nowe modele, jak i klasyczne motocykle takie jak Junak M10 lub WSK DUDEK. W trakcie imprezy odbywały się różne konkursy, m. in. przeciąganie quada, rzut oponą do celu, czy konkurs wolnej jazdy motocyklem.
Dodatkową atrakcją były również pokazy rzeszowskich rolkarzy (Wodzu SKLEP Rolkowy).

O godz 12 odbyło się tradycyjne topienie marzanny, następnie pokaz palenia gumy, a o 13 wystartowała parada ulicami Rzeszowa przenosząca imprezę na parking wokół sklepu Intermotors. Po paradzie udaliśmy się do domów zaliczając ten dzień do udanych.

Na koniec podziękowania dla organizatorów za świetną imprezę. Już nie mogę się doczekać przyszłorocznej edycji.

A może ktoś z Was był na tym otwarciu? Jeśli tak, to śmiało podzielcie się wrażeniami w komentarzach.
Poniżej garść zdjęć mojego autorstwa.
Zachęcam Was do polubienia Fanpage’a, znajdziecie tam linki do wszystkich wpisów, a nawet więcej :)

Cześć!