Mega Zlot Honda Podkarpacie 2015


Niedziela, 26 kwietnia 2015 roku. Z pozoru kolejny dzień weekendu, ale nie dla wszystkich.
Razem z kolegą postanowiliśmy pojechać na Mega Zlot Honda Podkarpacie w Pstrągowej (Siedlisko Janczar).

Była to moja pierwsza wizyta na tej imprezie, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Po przybyciu na miejsce byłem po wrażeniem tego jak wygląda ta impreza.
 Około 300 samochodów, królowały Hondy Civic 5-tej generacji, ale nie brakowało młodszych/starszych, oraz innych modeli, np. CRX, CRX DEL SOL, Prelude, Accord.

Oprócz samochodów, było kilka stoisk m.in. OdjazdoweNaklejki.pl, na których można było kupić naklejkę na samochód, np taką jak ta na pierwszym foto :D, ISC Suspension, na którym można było uzyskać profesjonalne porady na temat zawieszenia gwintowanego i nie tylko.

Nie obyło się bez konkursów z nagrodami. Dwa z nich to konkurs na najlepiej zachowany klasyczny samochód, w którym zwyciężyła Honda Civic 4-tej generacji, wersja sedan z zawieszeniem AirRide, pneumatycznym, co jest rzadko spotykane w tego typu autach.
Drugi konkurs to SHOW&SHINE/LOOK, w którym zwyciężyła żółta Honda Civic 5-tej generacji. Ciekawostka: jej właścicielką jest dziewczyna, co jest bardzo pozytywnym sygnałem, że dziewczyny również pasjonują się samochodami, oraz tuningiem w takim samym stopniu co faceci.

Podsumowując, zlot oceniam na plus i jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, to za rok również się wybiorę.

Zapraszam do oglądania zdjęć oraz video relacji od Lemonade Studio :)