Wyścigi 1/4 mili Rzeszów Cup 2014


W niedzielę tj. 25.05.2014 r odbyły się kolejne już zawody w wyścigach równoległych na dystansie 1/4 mili. Podejrzewam, że nikt się nie zdziwi jeśli napiszę że byłem jednym z widzów na tej imprezie :). No to zaczynamy.


Była to trzecia impreza motoryzacyjna w tym roku organizowana przez Tuning Klub Rzeszów. Wcześniejsze to Agrohurt Drift Cup oraz Rozpoczęcie sezonu tuningowego.
Pogoda się udała, świeciło słoneczko, było ciepło i w ogóle. 
Frekwencja wśród widzów była duża moim zdaniem. 
Jak zwykle wspomnę o nagłośnieniu,było bardzo dobre.
Ogólnie super impreza, bardzo widowiskowa. Nie brakowało emocji, szczególnie kiedy zdarzył się wypadek, wszyscy wtedy zamarli i czekali na informację o kierowcy. A co do samego wypadku to Honda Civic tuż przed metą nagle zjechała z drogi i wpadła w latarnię, jak podał komentator kierowca na szczęście nie odniósł dużych obrażeń.  
Niestety nie mogłem zostać do końca (siła wyższa) więc sam nie wiem dokładnie kto wygrał, ale wyniki znajdziecie tutaj. Na koniec jeszcze podział na klasy w czasie zawodów 
a potem zdjęcia:
KLASA FWD STREET, KLASA FWD TURBO, KLASA RWD STREET, DIESEL, AWD STREET, KLASA MAXI, KLASA FWD DRAG, KLASA DRAG RWD,KLASA DRAG AWD.
Zapomniał bym o najważniejszym, zdjęcia rozbitej Hondy, Volkswagena Caddy, Shelby oraz Volvo są autorstwa Karoliny Słobodzian i zostają pokazane tutaj za jej zgodą i wiedzą, za co jej dziękuję, pozostałe fotki które za raz zobaczycie są moje.
Zapraszam do oglądania i komentowania.
Honda przed wypadkiem...
... i po wypadku